TAP uçuşlarında çocuklar

TAP küçük yolcularına harika anlar öneriyor!

     
 
 

Flip & Flap: TAP ile seyahat eden çocukların yeni arkadaşları

Şimdi TAP ile seyahat eden çocukları daha çok macera, eğlenceli oyun ve aktivite bekliyor. Bunlar genç yolcularımızın TAP ile gerçekleştirdikleri uçuşlarını unutulmaz bir tecrübeye dönüştüren“yeni arkadaşlar”.

Onlarla şimdi buradan veya uçuş esnasında uçakta tanışın.          

Uçakta eğlence

Çocukların iyiliğini ve rahatını sağlamak en öncelikli konularımızdan biridir. Özellikle uzun menzilli uçuşlarda çocukların iyi vakit geçirmesi için oyuncak ve Eğlence Paketleri hazırladık.

0 ila 3 yaş grubu çocuklara verdiğimiz fare görünümlü yumuşak bir çıngırak ile yolculuk boyunca rahat kalmasına yardımcı olması amaçlanır.

4 ila 12 yaş arasındaki daha büyük çocuklara özellikle onlar için hazırlanmış bir UP çocuk dergisi, çevre dostu bir teneke kutu içinde göz maskesi, renkli kalemler, açacak, diş fırçası, çilek tadında diş macunu ve iki oyun, Mini Mind and Dominoes, verilir.    

 

Bu hizmet hem Business Class hem de Economy Class'da uçan 'minik yolcular' içindir.

Tüm Airbus A330 ve A340 uçaklarında çocukların sevdiği harika şarkılardan oluşan bir çocuk kanalı var.

Çocuklarla uçmak için tek yol vardır: onları kucaklayarak uçmak!

 

Çocuklarla seyahat edenlere yönelik özel koşulları öğrenmek için buraya tıklayın. 

Bu malzemeler uçakta sınırlı sayıda bulunduğundan belirli bir uçuşta yer alan tüm çocuklar için yeterli sayıda temin edilemeyebilir.

 

Uçaktaki yemekler 

Orta menzilli uçuşlarda rezervasyon sırasında istendiği takdirde çocuklar için özel yemek sunuyoruz.

Çocukların özel damak tatları olduğu için ve iştahlarını korumak için, özellikle onları akılda tutarak tasarladığımız yemekler sunmaktayız.

2 ile 12 yaşları arasındaki bir çocuk için çocuk yemeği talep ettiğiniz takdirde lütfen bunu, uçuş tarihinizden mümkün olduğunca önce talep edin. Bu özel yemeğin fiyatı 15 €'dur 4 saate kadar süren uçuşlarda.


Çocuklarla seyahat edenlere yönelik özel koşulları öğrenmek için buraya tıklayın.